Katalog produktów
Opakowania pełne możliwości

Stark Partner – producent opakowań z tworzyw sztucznych

Firma Stark Partner jest obecna na rynku od 1995 r., a od 2018 r. stanowi część Grupy Kapitałowej Plast-Box.

Stark

Stark specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych dla branży mleczarskiej i producentów lodów. Stark łączy doświadczenie z ciągłym dążeniem do doskonałości, dzięki czemu potrafi wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku. Efektem jest współpraca z wieloma uznanymi markami. Wśród klientów Stark są również mniejsi producenci, którzy wytwarzają lody metodami rzemieślniczymi.

Opakowania pod znakiem jakości
ISO

Dlaczego warto wybrać
ofertę Stark?

Spożywcza
Kompleksowa oferta dla branży spożywczej Stark specjalizuje się w produkcji opakowań dla firm z branż spożywczych. Oferuje szerokie spektrum rozwiązań dla producentów z branży mleczarskiej, producentów lodów czy innych produktów żywnościowych.
Współpraca
Współpraca z uznanymi markami Stark ma 25 lat doświadczenia w branży spożywczej, co daje unikalne know-how z zakresu bezpieczeństwa żywności. Stark jest sprawdzonym dostawcą opakowań dla znanych firm np. Grycan, Nestle, Koral czy Froneri.
Jakosć
Produkty najwyższej jakości Firma pracuje w oparciu o system zarządzania jakością, zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 22000:2005. Wdrażane procedury sprawiają, że produkt finalny Stark spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Technologie
Nowoczesne technologie Stark stawia na nowoczesne technologie. W procesie produkcji wykorzystuje termoforming, IML, formowanie wtryskowe czy etykietowanie. Pozwala to uzyskać trwałe i estetyczne produkty, które spełniają wszystkie oczekiwania klientów.

Private package

Stark oferuje unikalne opakowania produkowane na indywidualne zamówienie klientów. Od projektu po perfekcyjną realizację. Z myślą o tym, by skutecznie wyróżnić produkt na półce sklepowej. Tworzone przez Stark oryginalne rozwiązania stają się własnością klienta.
Wstępny
projekt
Wzór
stereolitograficzny
Wdrożenie
do produkcji projektu
Dowiedz się więcej Private

Branże

Lody

Opakowania do lodów oferowane przez Stark są w 100% neutralne dla smaku, zapachu, struktury i składu przechowywanych w nich produktów. Nowatorskie rozwiązania technologiczne stosowane przez Stark pełnią kluczową rolę w utrzymywaniu doskonałej jakości i zdatności produktów do spożycia. Zobacz pełną ofertę

Mleczarstwo

Produkty mleczarskie wymagają specjalnego traktowania w produkcji, transporcie oraz w gospodarstwach domowych. Opakowanie musi zabezpieczać zawartość przed wpływem otoczenia zewnętrznego. Technologia produkcji wykorzystywana przez Stark zapewnia świeżość i bezpieczeństwo wyrobów mleczarskich.
Zobacz pełną ofertę

Inne produkty
spożywcze

Ta grupa opakowań zapewnia bezpieczeństwo produktu. Do ich zalet należą: szczelność, ergonomiczny kształt, łatwość umieszczenia produktu w opakowaniu i łatwe otwieranie. Dodatkowym atutem jest transparentność, która pozwala podkreślić walory produktów garmażeryjnych.
Zobacz pełną ofertę

Technologia

Stark oferuje szeroki zakres opakowań w technologii wtrysku i termoformingu.

Formowanie wtryskowe pozwala uzyskać najwyższej jakości produkt, zarówno pod względem estetyki, jak i właściwości mechanicznych.
Zobacz pełną ofertę
Termoforming to technologia wysokowydajna, która pozwala wyprodukować niezawodne opakowania w atrakcyjnych cenach, dostępne dla szerokiego grona klientów.
Zobacz pełną ofertę
^