Oferty pracy

Stark Partner to godny zaufania i stabilny pracodawca. Współpracujemy z największymi producentami lodów oraz renomowanymi firmami z branży mleczarskiej. Jako część Grupy Kapitałowej Plast-Box, gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas oraz atrakcyjne premie za zaangażowanie i lojalność wobec firmy.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie pracy.

Dołącz do firmy, która działa na międzynarodową skalę!

Kierownik Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Urszulin
Czytaj więcej
Zadania na stanowisku
  • zarządzanie oraz organizacja pracy kontrolerów jakości;
  • jakościowy nadzór nad standardami panującymi na liniach produkcyjnych;
  • kontakt z klientami w zakresie zatwierdzania wyrobów gotowych oraz reklamacji;
  • analizowanie przyczyn powstałych problemów jakościowych;
  • podejmowanie odpowiednich działań na rzecz poprawy jakości procesu i produktu;
  • uczestnictwo w procesie wdrażania zmian;
  • nadzór jakościowy nad dostawą surowców, materiałów i opakowań;
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją systemową oraz techniczną;
Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów
  • mile widziane doświadczenie w obszarze jakości oraz zarządzaniu zespołem;
  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne);
  • znajomość systemu zarządzania jakością w przemyśle spożywczym;
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
Firma oferuje
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu wiedzy, umiejętności oraz  doświadczenia;
  • dedykowane szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne;
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV)  na adres korespondencyjny: Stark Partner Sp. z o.o. 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Urszulin 6, Dział Kadr,  lub e-mailem na adres: rekrutacja@stark.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych z czytelnym podpisem. Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik Kontroli Jakości., ogłoszonego 17.07.2020 r. prowadzonego przez firmę STARK Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Urszulinie 6.

Jednocześnie oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie danych było dobrowolne.

podpis

  • Napisz do nas
  • Drop files here or
    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.